מי דקופלוס פרקטים?

יש לך פרויקט חדש?

דקופלוס פרקטים הינה חברה בינלאומית. ממוקמת במרכז ישראל - תל אביב, בני ברק ונתניה. 

החברה נולדה בצרפת, דקופלוס פרקטים הפכה לרשת המומחים המובילה בצרפת לריצוף עץ. אנו נמצאים גם בשוויץ, לוקסמבורג, בסך הכל 35 אולמות תצוגה. המומחים שלנו בחרו עבורכם את מיטב ריצוף העץ. תנו לדמיון שלכם לזרום ולקבל השראה מעצות המומחים שלנו כדי להפוך את הפרויקט שלך לחלום מתגשם.

אולמות תצוגה חדשניים, המותאמים באופן מלא לצרכים שלך

סצינות חיים, תערוכות מרכזיות, תרשימים צבעוניים בגודל טבעי, תוכן עניינים, סדנאות התאמה אישית ... עשינו הכל כדי לעזור לכם לדמיין ולקבל מושג כללי על הפרויקט כדי להגשים אותו במציאות. מעצבי בית, אדריכלים, אנשים פרטיים, אולמות התצוגה החדשים שלנו עונים על הדרישות שלך, בכדי להשיג את כל סוגי הפרויקטים למגורים ומקצועיים.

קולקציות פרקט בלעדיות ומחודשות

חידושים טכנולוגיים, גימורים חדשים, צורות מיוחדות, צבעים אינסופיים ... קולקציות פרקט שלנו שנוצרו בשיתוף עם אדריכלים ומעצבים בינלאומיים, נמצאות בחזית כל הטרנדים העכשוויים. יהא הסגנון שלך אשר יהיה, ספרו לנו את שאיפותיכם: אנו נתמוך בך להעניק חיים לפרויקט ייחודי שמתאים לך.

תיהנו מהמחירים הטובים ביותר בשוק

קנייה מ- דקופלוס פרקטים היא הבטחת רצפת פרקט איכותית במחיר הטוב ביותר. במשך למעלה מ 20 שנה אנו מקפידים על מחירים הוגנים ותחרותיים עבור לקוחותינו. במקרה שתמצאו מחיר זול יותר מהמתחרים שלנו, אנו נהפוך את ההחזר לכפול! אל תדאגו מהמחיר, פשוט בחרו את הפרקט של החלום שלכם !

המחויבות שלנו לסביבה: גישה אחראית ובחירות ...

פרקט אחד שנרכש = עץ אחד נטוע: דקופלוס פרקטים מתגמלת את מצפונו האחראי על הסביבה, של כולם, על ידי השתתפות פעילה ביעור מחדש של יערות ברחבי העולם. מחווה סביבתית הגיונית ... השקעה אקולוגית ובת קיימא. שותף PEFC, (תוכנית הכרה של אישורי יער) דקופלוס פרקטים מחויבת לתווית לקידום ניהול בר-קיימא של היער. אנו מעדיפים שרשראות אספקה מיערות מנוהלים על ידי אקו.

מניות מובטחות וזמינות באופן מיידי

עם יותר מ- 1000 הפניות למלאי, אתה בטוח למצוא את מה שאתה מחפש. הלוגיסטיקה המוכחת שלנו מבטיחה לך מעקב אחר הזמנה איכותית ובחירה בתאריכי המסירה שלך בהתאם לפרויקט שלך. אתה יכול אפילו להזמין את הפרקט שלך מראש ולשלוח אותו תוך 3 חודשים, ללא עלויות אחסון נוספות.

יועצים מומחים ייעודיים להדריך אותך ולקנות טוב

בחירת פרקט אינה כה פשוטה ... מדריכי קנייה ומומחי פרקט לחיים, היועצים שלנו הם חובבי אמת המוקדשים לפרויקט שלך: בנוסף להנחייתך, הם תומכים בך עד ליישום.

החלוץ בתחום, דקופלוס פרקטים מספק לכם גם מדריך קנייה בלעדי אמיתי: "ייעוץ מומחה", לקרוא ולקרוא מחדש. 

פרקט של דקופלוס פרקטים הוא צוות שלם לשירותכם !

נפגשים שלנו אולמות תצוגה

יש לך פרויקט

המומחים בדקופלוס פרקטים נמצאים פה כדי להדריך אתכם צעד אחר צעד בבחירת והתקנת הפרקט שלכם

close

Wishlist