דקופלוס פרקטים: גישה ובחירות אחראיות

מתוך תחושה של כבוד לסביבה ולאיכות החיים, דקופלוס פרקטים הנהיגה כללי התנהגות התומכים בעקרונות הבאים:

  • ניהול אחראי של יערות
  • שימוש מיטבי במשאבי טבע  
  • בקרת פליטות מזהמים וצמצומן עד כמה שניתן 

בבחירת המוצרים, דקופלוס פרקטים מקדישה תשומת לב מיוחד למבחר חיפויי הרצפה ומעדיפה ספקים הרוכשים את חומרי הגלם, מיערות מנוהלים מתוך מחשבה על הסביבה. בחירה זו של החברה, כמו גם האופטימיזציה של תהליכים תעשייתיים, מאפשרים לספקינו להשיג תוצאות מצוינות, במיוחד מבחינת פליטות מזהמים, הפוחתות לרמות הקרובות לרמתן בטבע.

אנו מחייבים עמידה בקריטריונים של ניהול בר קיימא, דורשים לדעת איזה מסלול עוברים המוצרים המסופרים לנו ועוקבים מקרוב אחר המוצרים בכל שלבי הייצור והמכירה. המחויבות שלנו לסביבה, לבריאות ולבטיחות מנחה גם את בחירת הלכות, הדבקים ומוצרי התחזוקה שאנו רוכשים.

אנו מקפידים במיוחד שמוצרינו יהיו נקיים מחומרים ממסים נדיפים וכי יפלטו כמויות קטנות של אבק. אנו בוחנים ומבקרים את פליטת הפורמלדהייד וחומרים מסוכנים אחרים, או תרכובות אורגניות נדיפות.

מה אומרת התווית של "תרכובות אורגניות נדיפות?

מאז 1 בינואר 2012, אנו מיישמים את תקנות חוקי Grenelle I ו-II שחוקקו בצרפת המחייבים את כל המוצרים לבנייה או חיפוי של רצפות, כמו גם צבעים ולכות לשאת תווית המעידה על רמת התרכובות האורגניות הנדיפות הנפלטות ממוצרים אלה לסביבה.

מטרת החוקים ליידע ולהזהיר את הצרכנים על סיכון לרעילות הטמון בשאיפה של מזהמים נדיפים כגון פורמלדהייד, טולואן או סטירן, העלולים לגרום למצבים כגון אסתמה, אלרגיות ודלקת הלחמית.

דקופלוס פרקטים ערבה שמוצריה מדורגים בדירוג +A 

עבור דקופלוס פרקטים, הגנת הסביבה היא הרבה יותר מקדימות. מדובר בהגנת העולם שבו אנו חיים ואבטחת עתיד טוב יותר לדורות הבאים.

יש לך פרויקט

המומחים בדקופלוס פרקטים נמצאים פה כדי להדריך אתכם צעד אחר צעד בבחירת והתקנת הפרקט שלכם

close

Wishlist